Dodanie strony www do indeksu Google

Twoja strona zostanie dodania do priorytetowej kolejki indeksowania dla algorytmu Google

Indeks Google

Strona www zostaje zindeksowana, kiedy odwiedzi ją robot Google (,,Googlebot”). Robot musi przeanalizować jej zawartość i znaczenie, a dane zapisze w indeksie Google.

Zindeksowane strony będą pojawiać się w wyszukiwarce Google, jeżeli są zgodne z wytycznymi opracowanymi przez webmasterów firmy Google.

Strona internetowa od chwili jej powstania jest dostępna pod jej adresem internetowym.  Uniform Resource Locator – URL, to określony format adresowania w Internecie. Wpisując go w pasku wyszukiwaniu użytkownik może przejść do konkretnej witryny internetowej. 

Istnieje sposób na szybsze dodanie do indeksu Google, poprzez priorytetowe dodanie do kolejki indeksowania. Można w ten sposób zasygnalizować robotowi Google, że strona www jest gotowa do wyświetlenia dla potencjalnego użytkownika Internetu.

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości!

Wizytówka firmy cena 600 zł netto

Bardziej rozbudowana wizytówka firmy cena 1150 zł neto

Profesjonalna strona www 1800 zł netto

Oferta dostępna w moim cenniku stron www. Wiesz za co płacisz!

Cena sklepu internetowego zaczyna się od 1500 zł netto. Cena może rosnąć wraz z wymaganiami klienta.

Zazwyczaj do 14 dni od zaksięgowania płatności. Chyba, że umowa z klientem mówi inaczej.

Na życzenie klienta udostępniam skierowaną dla niego umowę o wykonanie strony www.

Świadczę kompleksowe usługi marketingowe. Projektuje i tworze strony www i sklepy internetowe. Zarządzam nimi i pozycjonuje dla wyszukiwarek internetowych. Kreuje kampanie reklamowe w GoogleAds, wyszukuje optymalnych fraz kluczowych, które sprawią, że będziesz trafiać do odpowiedniej grupy docelowej. 

Kontakt

Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o mojej ofercie? Wypełnij formularz kontaktowy, napisz wiadomość e-mail lub zadzwoń.

TELEFON

E-MAIL

Formularz kontaktowy

Napisz do mnie